6 Mayıs 2016 Cuma 08:29
Köşe Yazarımız Olmak İster misiniz? Başvurmak için tıklayın.
Kars'ta Dolu Yağışı Etkili Oldu Kars'ta öğle saatlerinde kısa süreli dolu yağışı etkili oldu.
Karslı Peynir Üreticileri, İsviçre'de Peynircilik Tecrübelerini Paylaştı Karslı peynir üreticileri, Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA)'nın desteğiyle Boğatepe Çevre ve Yaşam Derneği tarafından hayata geçirilen, 'Coğrafi İşaretli Kars Kaşarının Tanıtımı ve Üreticilerin Örgütlenmesi Projesi' kapsamında İsviçre'nin Zürih, Basel ve Bern kentlerindeki mandıraları ziyaret ederek tecrübe paylaşımında bulundu.
Kars'ta 36 Yaşındaki Kadının Sır Ölümü Kars şehir merkezinde bir apartmanın 2. katında, 36 yaşında bir kadının cesedi bulundu.
Odun Ateşinde Demlenen Çayın Nostaljik Tadı 'Çayın iyisi odun ateşinde, insanın iyisi gönül ateşinde demlenir' derler.
Vali Özdemir: İpek Yolu Tekrar Canlanıyor Kars Valisi Günay Özdemir, Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Projesi ile tarihi İpek Yolu'nun tekrar canlanacağını belirterek, ilin eski ihtişhamlı günlerine döneceğini söyledi.
Vali Özdemir'den CHP Milletvekillerine Gazi Kars Madalyası Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz ile İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, gezi ve incelemelerde bulunmak için havayolu ile Kars'a geldi.
Sivas-Kars Demiryolu Hattı 25-30 Nisan Arası İlaçlanacak Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD), demiryolu hat ve istasyonlarında otlarla mücadele kapsamında ilaçlama yapılacağını duyurdu.
Sarıkamış'ta Boz Ayılar İçin Ormana Meyve Fidanı Dikildi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Fidan dikim alanından genel görüntü Fidan dikenlerden görüntüler Orman ve Su İşleri Bakanlığı Kars Şube Müdürü Murat Doğanay'la röportaj KARS - Sarıkamış'ta boz ayılar için ormana meyve fidanı dikildi Kars'ın Sarıkamış ilçesinde boz ayıların beslenmesi için 2 hektarlık alana orman meyveli çalı formunda fidanlar dikildi.
Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi' İçin Başvuru Bekleniyor Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi için Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars'ta başvuru bekliyor.
Kalp Rahatsızlığından Şehit Olan Asker, Törenle Memleketine Uğurlandı Kars'ın Kağızman ilçesinde geçirdiği kalp rahatsızlığı ile şehadet şerbeti içen Jandarma Uzman Çavuş Aytunç Altıntaş'ın naaşı memleketi Samsun'a gönderildi.
Tübitak'ta Kars'ı Temsil Edecek Öğrenciler Vali ile Görüştü Kars Valisi Günay Özdemir, TÜBİTAK Ortaöğretim Proje hazırlama yarışmaları Türkiye finallerinde Kars'ı temsil etmeye hak kazanan öğrencileri makamında kabul etti.
Genç Çiftçilere Proje Desteği Kars'ın Kağızman ilçesinde Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü, genç çiftçi projelerinin desteklenmesine ilişkin bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYIN

KARS
Cuma
3 / 11°
Cumartesi
2 / 14°
Pazar
2 / 13°
 • İMSAK 02:12
 • GÜNEŞ 03:54
 • ÖĞLE 11:11
 • İKİNDİ 15:01
 • AKŞAM 18:17
 • YATSI 19:50

Tüm Önemli Kişiler İçin Tıklayın
ÖNEMLİ TELEFONLAR
 • Kars Akkaya Belediyesi: (0 474) 261 20 16
 • Kars Askerlik Şubesi: (0 474) 212 64 86
 • Kars Defterdarlık: (0 474) 212 37 97
 • Kars Devlet Hastanesi: (0 474) 212 56 68

Tüm Önemli Telefonlar İçin Tıklayın
 • logo
  Kağızman Devlet Hastanesi (0474) 351 68 41
 • logo
  Kars Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi 0(___) ___ __ __
 • logo
  Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 0(474) 213 58 92
Tüm Hastaneler İçin Tıklayın
Şehrinizin en güzel resimlerini yükleyin, yayınlayalım.