31 Ocak 2015 Cumartesi 05:54
Köşe Yazarımız Olmak İster misiniz? Başvurmak için tıklayın.
Zehirlenen Akbabalar Özgürlüğe Kanat Çırptı Iğdır'ın Tuzluca ilçesinde zehirlendikleri için Kars Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi edilen 2 akbaba, tekrar doğaya salındı.
Gençlerin Kar Üzerinde Rahvan At Yarışı Kars'ın Arpaçay İlçesi'ne bağlı Taşdere Köyü'nün gençleri, karakışa meydan okurcasına rahvan at yarışında çekişiyor.
Kars Gençlerin Kar Üzerinde At Tutkusu Kars'ın Arpaçay ilçesine bağlı Taşdere köyünün gençleri karakışa meydan okurcasına rahvan at yarışında çekişiyor.
Kars Valisi Özdemir'in STK Ziyaretleri Vali Günay Özdemir, İlim Yayma Cemiyeti Kars Şubesi ile Ehlibeyt Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.
Karlı Zeminde Düşe Kalka Cirit Müsabakası Kars'ın Selim İlçesi'ne bağlı Akçakale Köyü'nde geleneksel cirit müsabakasında, karlı zeminde atlarla birlikte ciritçiler de düştü.
Kuzular Erken Doğdu Kars'ta hava sıcaklığının mevsim normalleri üzerinde olması nedeniyle kuzular erken doğdu.
Kaz, Ardahan ve Kars'ta Köylerin Geçim Kaynağı Kars ve Ardahan'da aileler tarafından yapılan kaz yetiştiriciliği özellikle kırsal alanda en önemli geçim kaynağı oldu.
Kars Belediyesi Emıtt Fuarı'nda Kars, 19'uncu Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) yerini aldı.
Sömestir Sofraları Kaz Eti ile Süslenecek Kars bölgesinde yöresel yemeklerin başında yer alan kaz yemeği, yerli ve yabancı turistlerin sofralarına servis edilmeyi bekliyor.
Kars'ta Park Halindeki Araç Yandı Kars'ta sabah saatlerinde park halindeki hafif ticari araç, çıkan yangında kullanılamaz hale geldi.
Aç Kurtlar ve Tilkiler Köyleri Abluka Altına Aldı Ağır kış koşullarının yaşandığı Kars'ta bitki örtüsünün karla kaplı olması yüzünden aç kalan kurt ve tilkiler yiyecek bulabilmek için köyleri adeta abluka altına aldı.
Susuz Köyün Öğrencileri de Yardım İstedi Kars'ın Sarıkamış ilçesine 30 kilometre mesafede bulunan Beşyok köyünde susuzluk karşısında tepkiler dinmiyor.
21 İlin Emniyet Müdürü Değişti Bursa, Gaziantep, Konya ve Edirne'nin de aralarında bulunduğu 21 ilin emniyet müdürü değişti.
21 İlin Emniyet Müdürü Değişti Bursa, Gaziantep, Konya ve Edirne'nin de aralarında bulunduğu 21 ilin emniyet müdürü değişti.
21 İlin Emniyet Müdürü Değişti Bursa, Gaziantep, Konya ve Edirne'nin de aralarında bulunduğu 21 ilin emniyet müdürü değişti.
21 İlin Emniyet Müdürü Değişti Bursa, Gaziantep, Konya ve Edirne'nin de aralarında bulunduğu 21 ilin emniyet müdürü değişti.
21 İlin İl Emniyet Müdürü Değişti Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayınlanan İçişleri Bakanlığı genelgesine göre, 21 ilin emniyet müdürü değişti.
Sarıkamış'ta Su Sıkıntısı Kars'ın Sarıkamış ilçesinde 2015'in yeni Türkiye'sine yakışmayan su sorunu duyanları hayrete düşürüyor.
Kars Valisi Aşık Oynadı Serhat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 'Çocuklarımız dedelerinin oyunlarıyla miraslarına kavuşuyor' projesi kapsamında yöreye has 94 oyun bir kitapta toplandı.
Vali Özdemir, "Aşık" Oynadı Vali Özdemir, "aşık" oynadı Kars Valisi Günay Özdemir, "Çocuklarımız Dedelerinin Oyunlarıyla Mirasına Kavuşuyor" Projesi kapsamında geleneksel oyunlardan aşık oynadı.
Kars Çocuk Oyunları' Kitabının Tanıtımında Vali Aşık Oynadı Serhat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 'Çocuklarımız dedelerinin oyunlarıyla miraslarına kavuşuyor' projesi kapsamında yöreye has 94 oyun bir kitapta toplandı.
3. Sarıkamış Off-road Oyunlarıda Kaşar Peynirli Ödül Kars'ın Sarıkamış ilçesinde, 'Krsital Kar festivali' kapsamında iki gündür devam eden '3'ncü Sarıkamış Off-Road Oyunları' bugün yapılan genel klasman yarışlarıyla tamamlandı.
TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYIN

KARS
Cumartesi
-10 / -1°
Pazar
-10 / 0°
Pazartesi
-10 / 1°
 • İMSAK 04:43
 • GÜNEŞ 06:12
 • ÖĞLE 11:28
 • İKİNDİ 14:06
 • AKŞAM 16:32
 • YATSI 17:54

Tüm Önemli Kişiler İçin Tıklayın
ÖNEMLİ TELEFONLAR
 • Kars Akkaya Belediyesi: (0 474) 261 20 16
 • Kars Askerlik Şubesi: (0 474) 212 64 86
 • Kars Defterdarlık: (0 474) 212 37 97
 • Kars Devlet Hastanesi: (0 474) 212 56 68

Tüm Önemli Telefonlar İçin Tıklayın
 • logo
  Kağızman Devlet Hastanesi (0474) 351 68 41
 • logo
  Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 0(474) 213 58 92
 • logo
  Kars Devlet Hastanesi (0474) 212 56 69
Tüm Hastaneler İçin Tıklayın
Şehrinizin en güzel resimlerini yükleyin, yayınlayalım.